Сребрени 925 обетки – позлата

1.450 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони. За секакви пригоди, обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 2.85 gr

Scroll to Top