Сребрени 925 обетки

2.550 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Тренди сребрени 925 алки со два обрачи од кои едниот е со ситни циркони. Обетки за секоја пригода! Не предизвикуваат алергии.
Тежина: 5.30 gr

Scroll to Top