Сребрени 925 обетки

2.700 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 24APR408 Категории , , ,

Опис

Тренди сребрени 925 алки со три реда обрачи од кои средниот е со крупни циркони. Обетки за секоја пригода! Не предизвикуваат алергии.
Тежина: 5.81 gr

Scroll to Top