Сребрени 925 обетки

3.000 ден

Нема на залиха

SKU: 24APR416 Категории , , ,

Опис

Впечатливи сребрени 925 висечки обетки со циркони, идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 6.85 gr

Scroll to Top