Сребрени 925 обетки

2.500 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Впечатливи сребрени 925 обетки со циркони, идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Teжина: 6.24 gr

Scroll to Top