Сребрени 925 обетки

2.150 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени алки со три кружни висечки елементи со циркони. Идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина:4.80 gr

Scroll to Top