Сребрени 925 обетки

1.600 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки во триаголна форма со циркони. Идеални за секоја пригода. Обетките не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.56 gr

Scroll to Top