Сребрени 925 обетки

2.150 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 24APR431 Категории , ,

Опис

Двонаменски сребрени 925 обетки со централно вметнат крупен кружен кристал опкружен со ситни циркони на два обрачи. Обетките може да се носат во минималистички стил без двата обрачи односно само кружниот кристал, а за впечатлив и елегантен изглед се препорачува да се носат целосни односно кружниот кристал заедно со двата обрачи.
Идеални за секоја пригода, за Вас или за подарок. Не предизвикуваат алергии.
Тежина: 4.87 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top