Сребрени 925 обетки

1.500 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 минималистички обетки со циркони.

За љубителите на минимализмот и елеганцијата, нашата колекција на минималистички сребрени обетки е вистинскиот избор.
Секој дел е изработен со внимание и прецизност, јасно изразувајки ја формата и издржливоста на сребрениот материјал.
Овие нежни, уникатни парчиња се идеални за оние кои сакаат да ги користат во секојдневието.
Овој минималистички сребрен накит ќе го исполни вашето барање и стил, обезбедувајќи ви почетна точка за изразување на вашата уникатност и елеганција.

Идеални за Вас или подарок!
Обетките не предизвикуваат алергии.

Тежина: 3.14 gr

Scroll to Top