Сребрени 925 обетки – Сафир

1.600 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 24APR440 Категории , , ,

Опис

Сребрени 925 обетки со лабораториски Сафир полускапоцен камен во форма на срце.
Со својата вредност и привлечност, накитот со Сафир е вечен симбол на класа.
Идеални за Вас или подарок. Обетките не предизвикуваат алергии.

Тежина:3.21 gr

Scroll to Top