0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0151
Достапност 3 на залиха

800 ден

Побрзајте уште 3 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 1,3 cm , висина на обетките 1.5 cm
Тежина: 3,61 гр
Back to Top
Product has been added to your cart