Сребрени 925 обетки – Аквамарин

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 висечки обетки со лабораториски аквамарин полускапоцен камен во форма на срце. Идеални за Вас или подарок. Додадете свежина на вашиот аутфит! Не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.94 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top