Сребрени 925 обетки – Розе Сафир

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени 925 висечки обетки со лабораториски Розев Сафир полускапоцен камен во форма на срце. Идеални за Вас или подарок. Додадете свежина на вашиот аутфит! Не предизвикуваат алергии.
Тежина: 3.94 gr

Scroll to Top