Сребрени 925 обетки

2.000 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Модерни сребрени обетки со вметнати кристали во средината опкружени со ситни циркони. Идеални за Вас или подарок. Обетките се хипоалергени.

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top