Сребрени 925 обетки

2.600 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: 13EAR Категории , , ,

Опис

Впечатливи сребрени алки со ситни циркони, идеални за секоја пригода! Изработени од сребро 925 и не предизвикуваат алергии.

Scroll to Top