Сребрени 925 обетки

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени геометриски обетки со циркони. За сите љубители на геометриски форми на накит. Изработени од високо-квалитетно сребро, обетките се хипоалергени.

Scroll to Top