Сребрени 925 обетки

1.350 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: 19EAR Категории , ,

Опис

Сребрени обетки со циркони, за повеќе пригоди. Идеални за Вас или подарок. Обетките не предизвикуваат алергии. Сребро 925.

Scroll to Top