0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производАО04
Достапност 2 на залиха

1.190 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со циркони
Тежина: 4,50 гр

Обетките се водоотпорни.

Back to Top
Product has been added to your cart