Сребрени 925 обетки

8.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: ZEA27 Категории , ,

Опис

Елегантни сребрени обетки со циркони и еден крупен циркон во форма на солза.
Тежина: 11.50 GR

Scroll to Top