Сребрени 925 обетки

7.000 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: ZEA50 Категории , ,

Опис

Впечатливи сребрени обетки во форма на цвет со крупни циркони
Тежина: 10.10 GR

Scroll to Top