0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0165
Достапност 1 на залиха

1.200 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , обемот на обетките е 3 cm.
Тежина: 5,30 гр

Back to Top
Product has been added to your cart