0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0169
Достапност 1 на залиха

900 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , обемот на обетките е 2.5 cm.
Тежина: 3,97 гр

Back to Top
Product has been added to your cart