0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0237/RG
Достапност 1 на залиха

1.600 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони.
Висина на обетките: 3.5 cm
Тежина: 4.50 гр

Back to Top
Product has been added to your cart