0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0319/Д
Достапност 2 на залиха

1.250 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , обетките се закопчуваат на винт.
Тежина: 5,42 гр

Back to Top
Product has been added to your cart