0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0145
Достапност 2 на залиха

770 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки , ширина на обетките 8 mm , висина на обетките 1,5 cm
Тежина: 2 гр
Back to Top
Product has been added to your cart