Сребрени 925 обетки

65,08 

1 на залиха

SKU: 0293 Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки во форма на срце со циркони. Обемот на срцињата е 1.7 cm
Тежина: 9 гр

EUR Евра
Scroll to Top