Сребрени 925 обетки

5.200 ден

Само 1 останати на залиха

SKU: ZEA18 Категории , , ,

Опис

Впечатливи сребрени алки со циркони, неможат да поминат незабележани!
Тежина: 10.50 GR

Scroll to Top