Сребрени 925 обетки

32,54 

1 на залиха

SKU: OBE01 Категорија

Опис

Сребрени висечки обетки со срциња
Тежина: 6.70 gr

Вие исто така би сакале…

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top