0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0190
Достапност 1 на залиха

770 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки , висината на обетките е 3 cm , ширината на обетките е 1.8 cm
Тежина: 3.84 гр

Вратете се на почетокот
Производот е додаден во вашата кошничка