Сребрени 925 обетки – позлата

1.850 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени алки со позлата и циркони.
Закопчувањето на обетките е на винт.
Тежина: 3.70 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top