Сребрени 925 обетки – Dorica

3.100 ден

Само 1 останати на залиха

Опис

Сребрени алки во три нијанси , сребрена , розе златна и златна
Тежина: 6.70 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top