Сребрени 925 обетки – опал

60,20 

1 на залиха

SKU: 0186 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со опал камен во коцкеста форма
Тежина: 7.46 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top