0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0174
Достапност 1 на залиха

1.050 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш

Сребрени 925 обетки со шарени циркончиња.
Висината на обетките е 3 cm.
Тежина: 5 гр

Back to Top
Product has been added to your cart