Сребрени 925 обетки

16,27 

3 на залиха

Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки во форма на крст
Висина на обетките 2.5 cm
Teжина: 2.33 гр

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top