Сребрени 925 обетки

29,29 

1 на залиха

SKU: 0020 Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки со циркони во форма на крст
Висина на обетките 4 cm
Тежина: 3.80 гр

EUR Евра
Scroll to Top