Сребрени 925 обетки 3 cm – Dorica

28,47 

1 на залиха

Опис

Сребрени 925 обетки , комбинација на сребро , златно и розе.
Обемот на обетките е 3 cm
Тежина: 4.08 гр

Вие исто така би сакале…

EUR Евра
Scroll to Top