Сребрени 925 обетки

65,08 

1 на залиха

SKU: 0006 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки со позлата и циркони, висината на обетките е 3 cm , ширината на обетките е 2 cm.

Тежина: 8,55 гр

EUR Евра
Scroll to Top