Сребрени 925 обетки – Handmade

4.000 ден

Нема на залиха

SKU: 0328 Категории , ,

Опис

Сребрени 925 обетки, рачно изработени, обемот на обетките е 2.9 cm
Тежина: 9.20 гр
Scroll to Top