0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0240
Достапност 1 на залиха

1.820 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, висината на обетките е 2.7 cm
Тежина: 6.38 гр
Back to Top
Product has been added to your cart