Сребрени 925 обетки

700 ден

1 на залиха

SKU: OBE351 Категории ,

Опис

Сребрени 925 обетки во форма на срце со црвен кристал. Обетките се на винт

Вие исто така би сакале…

MKD Македонски денар
EUR Евра
Scroll to Top