Сребрени 925 обетки

25,22 

2 на залиха

SKU: 0136 Категорија

Опис

Сребрени 925 обетки, висината на обетките е 5 cm , ширината на обетките е 2 cm.

Тежина: 3,70 гр

Преведи
EUR Евра
Scroll to Top