0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0235/S
Достапност 1 на залиха

1.800 ден

Побрзајте уште 1 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки со розе позлата и циркони, обемот на обетките е 1,5 cm.
Тежина: 5 гр
Back to Top
Product has been added to your cart