0

Пребарај

Сребрени 925 обетки

Шифра на производ0210
Достапност 2 на залиха

1.280 ден

Побрзајте уште 2 производи на залиха
Купи веднаш
Сребрени 925 обетки. Висина на обетките 4.5 cm , ширина на обетките 1.8 cm
Тежина: 6,22 гр
Back to Top
Product has been added to your cart