Сребрени 925 обетки

1.300 ден

Нема на залиха

SKU: 09EAR Категории , ,

Опис

Секојдневни сребрени обетки со циркони, за сите љубители на минималистички накит, идеални за секоја пригода! Обетките се хипоалергени. Сребро 925.

Scroll to Top