Сребрена 925 нараквица

3.100 ден

Само 2 останати на залиха

SKU: OKN5 Категории ,

Опис

Сребрена 925 нараквица со топчиња, должината на нараквицата се подесува.

Тежина: 8,95 гр

Scroll to Top