Сребрена 925 нараквица

1.200 ден

Само 2 останати на залиха

Опис

Нежна сребрена нараквица со пеперутка и плави циркони. Должината се подесува.
Тежина: 2.5 gr

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top