Купи!

Сребрен 925 сет

Original price was: 6.600 ден.Current price is: 4.890 ден.

Само 1 останати на залиха

SKU: СУПЕР4 Категорија

Опис

Сребрен 925 сет од ланче, обетки и нараквица. Идеални за подарок на вашите омилени матурантки.
Искористете ја оваа СУПЕР ПОНУДА и подарете накит што ќе трае вечно!

Вие исто така би сакале…

Scroll to Top