0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5069
Достапност 3 на залиха

3.200 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.
Тежина: 9,09 гр
Големина

17, 18, 19

Back to Top
Product has been added to your cart