0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производАS01
Достапност 4 на залиха

3.600 ден

Купи веднаш

Сребрен 925 сет со циркони , должината на ланчето е 45 cm.
Тежина:   11.15  гр

Сетот е водоотпорен и не кородира.

Големина на прстен

17, 18

Back to Top
Product has been added to your cart