0

Пребарај

Сребрен 925 сет

Шифра на производ5052
Достапност 1 на залиха

7.000 ден

Купи веднаш
Сребрен 925 сет , должината на ланчето е 45 cm.

Тежина: 17,27 гр

Големина на прстен

18

Back to Top
Product has been added to your cart